Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Formularz zamówienia REICO-PARTNER.PL
Formularz zamówienia

Potrzebujesz pomocy?

Jestem niezależnym Partnerem i Dystrybutorem firmy REICO-VITAL w Polsce. Pierwsze zamówienie realizowane jest bezpośrednio przez Dystrybutora. Wyślij formularz, a ja skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia więcej szczegółów.

  1. Wypełnij prosty formularz zamówienia po prawej stronie. Podaj dane do wysyłki, telefon do kontaktu oraz email. Wybierz interesujący Cie produkt z listy i wpisz jego ilość, którą chcesz zamówić.

  2. Następnie oczekuj na wiadomość Email, w której otrzymasz kopię wysłanego zamówienia oraz dalsze instrukcje do pełnego zamówienia. Jeżeli nie otrzymałaś/es od nas wiadomości to należy sprawdzić folder SPAM na skrzynce pocztowej.

  3. W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.

Formularz zamówienia

Wypełnij wszystkie wymagane pola formularza

Dane KLIENTA


Imię (wymagane) Nazwisko (wymagane) Adres do wysyłki (wymagane) Telefon kontaktowy (wymagane) Adres E-mail (wymagane)

Zamawiane Produkty


Wybierz Produkt (wymagane)
Podaj ilość/opakowań (wymagane)
+dodaj kolejny produkt+

Metody Płatności


Jeśli Chcesz, poniżej wpisz dodatkowe informacje do zamówienia. * Informuję, że nie będę sprzedawać ani dzielić się Twoimi prywatnymi danymi. Wszystkie podane przez Ciebie informacje będą wykorzystane przeze mnie tylko i wyłącznie w celu realizacji Twojego zamówienia. Wysyłając formularz, zgadasz się na jego realizację przez Partnera REICO Agnieszkę Kruszyńską, oraz zapoznałaś/eś się z polityką prywatności i RODO.


Kategorie produktów Reico

Suplementy diety

Suplementy diety

Produkty bez barwników i konserwantów, glutenu i mleka oraz wzmacniaczy i polepszaczy smaku. Łatwe w stosowaniu, zawierają kompozycje minerałów i mikroelementów, które wspomagają procesy metaboliczne zachodzące w organizmie.

Zobacz Suplementy diety
Produkty pielęgnacyjne

Produkty pielęgnacyjne

Wszystkie nasze kosmetyki zawierają w swoim składzie wyłącznie naturalne składniki, mieszanki ziół, olejki i ekstrakty roślinne, nie zawierają parafny, kolorantów ani konserwantów. Odpowiednie są dla każdej cery, wieku i płci.

Zobacz Produkty pielęgnacyjne
Copyright © 2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone. REICO-PARTNER.PL