Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Firma Reico-vital

Reico & Partner Vertriebs GmbH

Reico-vital

Wyjątkowa oferta

Reico to niepowtarzalna mieszanka alg, która wprowadza organizm w równowagę mineralną.

Kolejnym atutem jest nasz unikalny proces produkcyjny, w którym wszystkie składniki są w pełni zachowane.

Reico & Partner Vertriebs GmbH to rodzinna firma z Allgäu w Niemczech, która specjalizuje się w sprzedaży suplementów diety i produktów pielęgnacyjnych.

Firma Założona w 1992 roku przez Konrada Reibera, bazuje na ponad 40-letnim doświadczeniu w tworzeniu suplementów diety. Dzisiaj, wraz z córkami Manuelą Kunz i Petrą Reiber, przygotowuje następne pokolenie do przejęcia odpowiedzialności w firmie.

Celem Reico & Partner Vertriebs GmbH jest zapewnienie optymalnej równowagi mineralnej dla ludzi przy pomocy wysokowartościowych produktów Reico, a tym samym stworzenie możliwie najlepszych warunków życia.

Paleta produktów

jest dostosowana do potrzeb ludzi. Dzięki naszym produktom chcemy aktywnie przyczynić się do przywrócenia i trwałej poprawy równowagi w naturalnym cyklu. Na przykład: oferujemy szeroki wybór bogatych, cennych i odpowiednich dla człowieka suplemetntów diety i produktów do pielęgnacji ciała.

Sprzedaż bezpośrednia

w Reico jesteśmy przekonani, że doradztwo osobiste i optymalna obsługa w domu klienta zapewniają serwis na najwyższym poziomie. Dlatego Reico & Partner Vertriebs GmbH wybrało sprzedaż bezpośrednią.

Kategorie produktów Reico

Suplementy diety

Suplementy diety

Produkty bez barwników i konserwantów, glutenu i mleka oraz wzmacniaczy i polepszaczy smaku. Łatwe w stosowaniu, zawierają kompozycje minerałów i mikroelementów, które wspomagają procesy metaboliczne zachodzące w organizmie.

Zobacz Suplementy diety
Produkty pielęgnacyjne

Produkty pielęgnacyjne

Wszystkie nasze kosmetyki zawierają w swoim składzie wyłącznie naturalne składniki, mieszanki ziół, olejki i ekstrakty roślinne, nie zawierają parafny, kolorantów ani konserwantów. Odpowiednie są dla każdej cery, wieku i płci.

Zobacz Produkty pielęgnacyjne
Copyright © 2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone. REICO-PARTNER.PL