Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Gelee royal
Gelee royal

Gelee royal

Mleczko pszczele jest całkowicie naturalne, absolutnie wolne od pestycydów i antybiotyków i wytwarzane przy użyciu delikatnych procesów produkcyjnych (zamrażanie wysuszenie).

Mleczko pszczele jest zalecane do stosowania w dietetyce i kosmetykach.

Tylko jedna pszczoła może przez całe swoje życie odżywiać się najlepszym pożywieniem, które produkują pszczoły, a mianowicie mleczkiem pszczelim. Ta wyjątkowa pszczoła to królowa. Wszystkie inne pszczoły jedynie w swoich pierwszych dniach życia otrzymują mały kęs tego pożywienia energetycznego, bogatego w białko i minerały.

Nie da się nie zauważyć wzmacniającego działania mleczka pszczelego na organizm królowej. Dzięki temu wyjątkowemu pożywieniu, staje się ona większa niż pszczoły robotnice, dłużej od nich żyje i jest w stanie podołać swojemu zadaniu: przygotować ok. 2000 jaj dziennie, aby zapewnić przetrwanie swojemu gatunkowi. Dziennie znoszone jaja przekraczają masę ciała królowej, jej średnia długość życia wynosi ok 3 - 5 lat.

1 kapsułka: mleczko pszczele liofilizowane 400 mg

Kapsułka: żelatynowa (z wołowiny)

Zalecane stosowanie: 1 kapsułka dziennie popijając płynem. Suplementy diety nie są substytutem zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Przechowywać w suchym i nie przekraczającym 25 ° C miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Zawartość: 60 kapsułek / art. Nr: 5026

Złóż zamówieniena na Gelee royal

REICO-VITAL Suplementy diety

Witamy Cię na naszej stronie!

Spodobał Ci się produkt Gelee royal i chcesz go dla siebie zamówić? Wypełnij formularz zamówienia lub skontaktuj się ze mną. Pamiętaj, zdrowie to jedno z najcenniejszych dóbr, jakie posiadamy. W Reico czynimy wszystko, aby stworzyć jak najlepsze warunki do uzyskania i utrzymania równowagi mineralnej w organizmie, która jest niezbędna do życia w pełnym zdrowiu!

Kontakt

Suplementy diety Reico

Almin

Almin

Suplement diety z suszonych alg morskich, zawiera w swoim składzie szeroką gamę minerałów, witamin i mikroelementów.

Więcej o Almin
Cellmin

Cellmin

Zawiera odpowiednio dobrane minerały i pierwiastki śladowe, aby równocześnie działały związki mineralne aktywujące i regulujące.

Więcej o Cellmin
Cellmin Pocket

Cellmin Pocket

Zawiera odpowiednio dobrane minerały i pierwiastki śladowe, aby równocześnie działały związki mineralne aktywujące i regulujące.

Więcej o Cellmin Pocket
Mentamin

Mentamin

W jednej kapsułce są wszystkie niezbędne składniki dla wzmocnienia organizmu w codziennych zmaganiach.

Więcej o Mentamin
Rega Saft

Rega Saft

Produkowany jest unikalną metodą fermentacji kaskadowej i ma za zadanie pomóc organizmowi w biologicznych procesach regulacyjnych.

Więcej o Rega Saft
Levi Saft

Levi Saft

Przyczynia się do zdrowego metabolizmu energetycznego i wspiera normalną funkcję odpornościową.

Więcej o Levi Saft
Gelee royal

Gelee royal

Mleczko pszczele jest całkowicie naturalne, zalecane do stosowania w dietetyce i kosmetykach.

Więcej o Gelee royal
Kristallsalz fein

Kristallsalz fein

Drobnoziarnista sól krystaliczna pochodzi z bezpośredniej okolicy Himalajów i jest całkowicie naturalna.

Więcej o Kristallsalz fein
Kristallsalz grob

Kristallsalz grob

Gruboziarnista sól krystaliczna pochodzi z bezpośredniej okolicy Himalajów i jest całkowicie naturalna.

Więcej o Kristallsalz grob

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę!

Zdrowie to jedno z najcenniejszych dóbr, jakie posiadamy. W Reico czynimy wszystko, aby stworzyć jak najlepsze warunki do uzyskania i utrzymania równowagi mineralnej w organizmie, która jest niezbędna do życia w pełnym zdrowiu!

Oferta Reico-Vital Suplementy diety, Produkty pielęgnacyjne,

Kategorie

Suplementy diety

Suplementy diety

Produkty bez barwników i konserwantów, glutenu i mleka oraz wzmacniaczy i polepszaczy smaku. Łatwe w stosowaniu, zawierają kompozycje minerałów i mikroelementów, które wspomagają procesy metaboliczne zachodzące w organizmie.

Zobacz Suplementy diety
Produkty pielęgnacyjne

Produkty pielęgnacyjne

Wszystkie nasze kosmetyki zawierają w swoim składzie wyłącznie naturalne składniki, mieszanki ziół, olejki i ekstrakty roślinne, nie zawierają parafny, kolorantów ani konserwantów. Odpowiednie są dla każdej cery, wieku i płci.

Zobacz Produkty pielęgnacyjne
Copyright © 2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone. REICO-PARTNER.PL