Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Mentamin
Mentamin

Mentamin

Są w życiu chwile, które przypominają niekończące się godziny szczytu. Charakteryzują się one dużym stresem, wysokimi wymaganiami w życiu zawodowym i prywatnym oraz zbyt małą ilością czasu na niezbędne fazy regeneracji.

W przypadku braku przerw na wypoczynek, organizm sięga do rezerw energii, tracąc przy tym wewnętrzną równowagę.W dłuższej perspektywie czasu nie ma to dobrego wpływu na ciało i duszę. Negatywne konsekwencje takiej nadmiernej eksploatacji własnego organizmu są nam dobrze znane: nerwowość, drażliwość, depresja, wewnętrzny niepokój, napięcie nerwowe, trudności z koncentracją, zmęczenie i wyczerpanie. Można jednak wcześniej podjąć środki zaradcze i na bieżąco uzupełniać swoje niedobory, aby żyć w równowadze mineralnej, mentalnej i psychicznej.

Wystarczy chwila wytchnienia, zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz Mentamin, aby zregenerować siły. W jednej kapsułce są wszystkie niezbędne składniki dla wzmocnienia organizmu w codziennych zmaganiach: podstawowe minerały, aktywowany tlen, oraz fitoskładniki roślinne dla wspomagania tężyzny psychicznej. Mentamin to naturalny produkt bez jakichkolwiek dodatków, nie zawiera też cukru.

Mentamin może wspierać nasz organizm nie tylko w sytuacjach stresowych ale również w okresie rekonwalescencji czy podczas przewlekłej choroby. Może również „wnieść“ więcej słońca w nasze życie, w deszczowe dni i w ciemne zimowe miesiące. Najwyższy czas na wypróbowanie cennego Mentamin i pożegnanie stresu.

Suplement diety z ekstraktami z alg i mieszanką ziół

Skład: algi koralowe (Lithothamnium calcareum), ekstrakt z guarany (nasiona Paullinia cupana), olej słonecznikowy, algi brązowe (Fucus vesiculosus), mączka z wodorostów morskich, kwas krzemowy, algi zielone (Chlorella vulgaris), algi niebieskie (Spirulina platensis), kwas alginowy, mieszanka ziół: ekstrakt z gałki muszkatołowej (Myristica fragrans), bazylia (Ocimium basilicum), bylica pospolita (Artemisia vulgaris), nasiona kolendry (Coriandrum sativum), czarny pieprz (Piper nigrum), szafran (Crocus sativus), cebula (Allium cepa), cynamon (Cinnamomum verum), cynamon z ekstraktu cynamonu.

Kapsułka celulozowa: hydroksypropylometylceluloza, karagenian, chlorek potasu.

Zawartość kapsułki: jod 0,048mg, 32%* | wapń 69mg, 9%* | magnez 7mg, 1,9%*.

Zawartość w dawce dziennej: (3 kapsułki): jod 0,146 mg, 96%* |wapń 207mg, 27%* | magnez 21mg, 5,7%*.

skład w 1 kapsułce dzienna dawka (3 kapsułki)
jod 0,048 mg* 32% 0,144 mg* 96%
wapń 69 mg* 9% 207 mg* 27%
magnez 7 mg* 1,9% 21 mg* 5,7%

*% zalecane wartości dziennego spożycia wg. EG 1169/2011
3 kapsułki odpowiadają dziennej porcji 1800 mg.

Zalecane stosowanie: zażywać po 1 kapsułce z płynem, maksymalnie 3 kapsułki dziennie.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety nie są substytutem zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w miejscu chłodnym, ciemnym, suchym, niedostępnym dla małych dzieci. Nie stosować w okresie ciąży, ani u dzieci i młodzieży.

Zawartość: 60 kapsułek/Nr art.: 5002

Złóż zamówieniena na Mentamin

REICO-VITAL Suplementy diety

Witamy Cię na naszej stronie!

Spodobał Ci się produkt Mentamin i chcesz go dla siebie zamówić? Wypełnij formularz zamówienia lub skontaktuj się ze mną. Pamiętaj, zdrowie to jedno z najcenniejszych dóbr, jakie posiadamy. W Reico czynimy wszystko, aby stworzyć jak najlepsze warunki do uzyskania i utrzymania równowagi mineralnej w organizmie, która jest niezbędna do życia w pełnym zdrowiu!

Kontakt

Suplementy diety Reico

Almin

Almin

Suplement diety z suszonych alg morskich, zawiera w swoim składzie szeroką gamę minerałów, witamin i mikroelementów.

Więcej o Almin
Cellmin

Cellmin

Zawiera odpowiednio dobrane minerały i pierwiastki śladowe, aby równocześnie działały związki mineralne aktywujące i regulujące.

Więcej o Cellmin
Cellmin Pocket

Cellmin Pocket

Zawiera odpowiednio dobrane minerały i pierwiastki śladowe, aby równocześnie działały związki mineralne aktywujące i regulujące.

Więcej o Cellmin Pocket
Mentamin

Mentamin

W jednej kapsułce są wszystkie niezbędne składniki dla wzmocnienia organizmu w codziennych zmaganiach.

Więcej o Mentamin
Rega Saft

Rega Saft

Produkowany jest unikalną metodą fermentacji kaskadowej i ma za zadanie pomóc organizmowi w biologicznych procesach regulacyjnych.

Więcej o Rega Saft
Levi Saft

Levi Saft

Przyczynia się do zdrowego metabolizmu energetycznego i wspiera normalną funkcję odpornościową.

Więcej o Levi Saft
Gelee royal

Gelee royal

Mleczko pszczele jest całkowicie naturalne, zalecane do stosowania w dietetyce i kosmetykach.

Więcej o Gelee royal
Kristallsalz fein

Kristallsalz fein

Drobnoziarnista sól krystaliczna pochodzi z bezpośredniej okolicy Himalajów i jest całkowicie naturalna.

Więcej o Kristallsalz fein
Kristallsalz grob

Kristallsalz grob

Gruboziarnista sól krystaliczna pochodzi z bezpośredniej okolicy Himalajów i jest całkowicie naturalna.

Więcej o Kristallsalz grob

Zadbaj o swoje zdrowie i urodę!

Zdrowie to jedno z najcenniejszych dóbr, jakie posiadamy. W Reico czynimy wszystko, aby stworzyć jak najlepsze warunki do uzyskania i utrzymania równowagi mineralnej w organizmie, która jest niezbędna do życia w pełnym zdrowiu!

Oferta Reico-Vital Suplementy diety, Produkty pielęgnacyjne,

Kategorie

Suplementy diety

Suplementy diety

Produkty bez barwników i konserwantów, glutenu i mleka oraz wzmacniaczy i polepszaczy smaku. Łatwe w stosowaniu, zawierają kompozycje minerałów i mikroelementów, które wspomagają procesy metaboliczne zachodzące w organizmie.

Zobacz Suplementy diety
Produkty pielęgnacyjne

Produkty pielęgnacyjne

Wszystkie nasze kosmetyki zawierają w swoim składzie wyłącznie naturalne składniki, mieszanki ziół, olejki i ekstrakty roślinne, nie zawierają parafny, kolorantów ani konserwantów. Odpowiednie są dla każdej cery, wieku i płci.

Zobacz Produkty pielęgnacyjne
Copyright © 2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone. REICO-PARTNER.PL